اخبار عمومی

مدیر عامل شرکت چینی لنوو اعلام کرده است که در صورت عدم موفقیت این شرکت در دستیابی به اهدافش در زمینه‌ی فروش آنلاین، از سمت‌ خود کناره‌گیری خواهد کرد.

زومیت یانگ یوانکینگ، مدیرعامل لنوو اعلام کرد در تلاش برای افزایش رشد لنوو است و از سهام‌داران و کارکنان شرکت خواست تا در این زمینه بردباری پیشه کنند. این غول چینی هم‌اکنون نیز عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی کامپیوترهای شخصی در جهان را یدک می‌کشد، خرید موتورولا توسط لنوو نیز نشان‌دهنده‌ی جاه‌طلبی‌ این شرکت در زمینه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند است. اما یوانکینگ به‌طور عمومی اعلام کرده است که در صورت موفق نشدن در دستیابی به اهدافش در زمینه‌ی فروش آنلاین، از سمت‌ خود در لنوو استعفا خواهد داد. این اظهار نظر می‌تواند نشان‌دهنده‌ی اعتماد به‌نفس بالای مدیر پنجاه و دو ساله‌ی لنوو باشد.
یوانکینگ برنامه‌های بزرگی دارد و خواهان سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری در زمینه‌ی هوش مصنوعی و رقابت با Alibaba و Tencent در این زمینه است. اما برنامه‌ی اصلی وی افزایش تجارت آنلاین این شرکت و دستیابی به درآمد سالانه‌ی ۱۲ میلیارد دلاری تا سه سال آینده است. لنوو در نظر دارد با استفاده از وب‌سایت خرده‌فروشی JD.com به این هدف دست یابد. شرکت لنوو و چندین تولیدکننده‌ی چینی دیگر از این وب‌سایت برای فروش محصولات‌شان استفاده می‌کنند. با وجود اینکه در صورت دست نیافتن به این هدف، مدیرعامل لنوو ممکن است شغل خود را از دست دهد،‌ اما دست‌یابی به هدف یادشده نیز موفقیت بزرگی برای لنوو و شخص یوانکینگ تلقی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.