اخبار عمومی

فهرست برترین برندهای جهان در شبکه اجتماعی اینستاگرام – آگوست ۲۰۱۷مسلماً برخورداری از تعداد بالای طرفدار یا فالوور در اینستاگرام یکی از عوامل بررسی محبوبیت یک برند در بین مخاطبین است. این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای فعالیت برندها و طرفداران آنها است.

در زیر پرطرفدارترین برندهای جهان Brand را در اینستاگرام Instagram بررسی می‌کنیم که با توجه به جمعیت بیش از ۷۰۰ میلیون نفری این پلتفرم آنلاین بسیار جالب توجه است.

نشنال جئوگرافیک National Geographic Society در اینستاگرام بیش از ۸۰ میلیون فالوور دارد یعنی بطور میانگین از هر ۹ نفر یکی از آنها Natgeo را دنبال می‌کند.

برترین برند پوشاک ورزشی در اینستاگرام برند نایک Nike است که رتبه دوم را در این شبکه اجتماعی به خود اختصاص داده است. اما برند ویکتوریا سیکرت Victoria Secret با ۵۶ میلیون فالوور در جایگاه سوم این فهرست قرار گرفته است.
در خصوص طرفداران ورزشی می‌توان به صفحه باشگاه رئال مادرید Real Madrid و بارسلونا Barcelona اشاره کرد که فاصله بسیار کمی از همدیگر قرار دارند ولی با توجه به جایگاه چهارم Real Madrid در بین پرطرفداران اینستاگرام، می‌توان گفت که این برند بیشترین درصد تعامل بین فالوورها در بین برندهای برتر در اینستاگرام را دارد.

نتیجه فعالیت اینستاگرامی برندها را در زیر براساس تعداد فالوور ببینید:

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.