اخبار فرانچایز

هوآوی و KFC به مناسبت ۳۰ سال فعالیت در چین، موبایل معرفی کردند دیجیاتو/ KFC یا همان فروشنده معروف مرغ های سوخاری کنتاکی در سال ۱۹۸۷ میلادی اولین فروشگاه خود در میدان Tiananmen پکن را افتتاح کرد. در همان سال هوآوی در شنژن تاسیس شد.

حالا این دو شرکت تصمیم گرفته اند که به مناسبت سی امین سالگرد فعالیت شان در چین، موبایلی به نام Huawei 7 Plus را به صورت محدود عرضه نمایند.

معاون ارشد بخش مارکتینگ KFC در مصاحبه ای که اخیرا در این رابطه انجام داده گفت:

بین ما دو شرکت، یکی از خارج مرزهای چین آمده و در این سرزمین ریشه دوانیده. دیگری اما (یعنی شرکت هوآوی) از همین سرزمین برخاسته و بعدها خود را در سطح جهانی مطرح کرده. هر دوی برندها در سی سال گذشته شاهد اوج گیری چین بوده اند و هر دو تجسمی از روح زمان هستند. همکاری ما نیز به احترام این دوران صورت گرفته.

گفتنی است هوآوی تنها ۵ هزار دستگاه از این موبایل را که منقش به لوگوی خودش و KFC است تولید خواهد کرد و KFC هم اعلام کرده که قابلیت تازه ای را به نسخه چینی از اپلیکیشن خود اضافه می کند.

این قابلیت که K-music نام دارد سرویسی است که به کاربران امکان می دهد موسیقی دلخواهشان را از یک سلکشن از پیش آماده انتخاب و در هر کدام از چهار هزار فروشگاه KFC در چین پِلِی کنند.

اضافه کنیم که این سرویس فعلا به صورت انحصاری تنها در اختیار کاربران هوآوی قرار می گیرد و تا پایان همین ماه کلیه کاربران موبایل می توانند از آن استفاده نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.