ساختار‌سازی فرانچایز برای برند‌ها و مجموعه‌ها

معرفی خدمات فرانچایزینگ و زنجیره ای سازی کسب و کارهای موفق

اگر کسب و کار موفقی دارید و نمی دانید چگونه نمایندگی های آن را گسترش دهید صبا تجارت به روش کاملا علمی و اجرایی آن را زنجیره ای خواهد کرد.

تبدیل کردن کسب و کار شما به یک کسب و کار فرنچایزی

اگر در حال حاضر کسب و کار موفقی را در یکی از حوزه های کسب و کارهای خدماتی و با مشتریان متفاوت دارید و برای شما پیوسته درخواست دریافت نمایندگی از سوی متقاضیان و مشتریان می آید ولی هنوز شرایط ، استانداردها و مدل واگذاری نمایندگی را نمی دانید با کارشناسان صبا تجارت تماس بگیرید تا با بهره گیری از مدل فرانچایز کردن کسب و کارها مطابق با روشها و استانداردهای بروز و متداول دنیا و با رویکرد کاملا منطبق بر بازار ایران ، به شما ساختار و روش های را هدیه دهیم .

به زبان ساده ما به شما کمک می کنیم سرمایه گذاران مختلف با سرمایه خودشان کسب و کاری با مدل و روش شما ایجاد کنند تا علاوه بر سود کردن در این کسب و کار برند شما نیز گسترش یابد .

خدمات فرانچایزینگ و زنجیره ای سازی صبا تجارت

۱- ارزیابی کسب و کار یا ایده توسعه شما
۲- امکان سنجی اولیه کسب و کار موفق شما
۳- پیدا کردن بیزنس مدل فرانچایز برند شما
۴- تدوین نقشه راه توسعه برند شما برمبنای توسعه به روش فرانچایز
۵- تدوین سند فرانچایز برند
۶- تهیه و بهینه سازی مستندات لازم برای واگذاری نمایندگی
۷- طراحی سناریو جذب عامل نمایندگی
۸- تدوین پرسشنامه توافق نامه واگذاری نمایندگی
۹- تدوین FDD
۱۰- تدوین FBB

پیشنهاد ویژه صبا تجارت برای شما

همین الان با کارشناسان صبا تجارت تماس بگیرید تا یک جلسه مشاوره برای بررسی فرانچایز سازی کسب و کار موجودتان هماهنگ شود ؛ پس از بررسی اولیه در جلسه حضوری ، ارائه راهکار پیشنهادی و پس انجام توافقات اولیه حتما کارشناسان ما برای بازدید از کسب و کار شما به محل شعبه مرکزی کسب و کارتان برای بازدید و توسعه برند شما مراجعه خواهند کرد