مشاوره و بیزینس کوچینگ

خدمات مشاوره ای صبا تجارت

گروه صبا تجارت یک مجموعه دانش بنیان می باشد که توانسته با بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاه های معتبر برتر داخلی و بین المللی و همچنین فعالان برتر اقتصادی و کارآفرینان برتر بهترین خدمات مشاوره ای را در تسهیل گری و بهبود فضای کسب و کار و توسعه کسب و کارهای کوچک فراهم آورد.

کوچینگ در اصطلاح

کوچینگ یک روش جدید برای حل مسائل است که از ترکیب فلسفه، روانشناسی مثبت نگر و ورزش همراه با کمی چاشنی عرفان بدست آمده است.

در روش کوچینگ کسی که با چالش روبروست، بهترین کسی است که می‌تواند برای این چالش راه حل بیابد. کافی است یک مربی به او کمک کند تا موضوع را از زوایای مختلفی نگاه کند.

این روش حاصل تجربه تقریبا سی ساله است و هم اکنون دوران تکامل خود را تا تبدیل شدن به یک علم جامع سپری می کند؛ کوچینگ در پرسش های سقراطی ریشه دارد.

سقراط از طریق پرسش، شاگردان خود را به فکر وا می داشت و بنیان تفکرات و دانسته های آن ها را متزلزل می کرد تا شاگردان را هدایت کند که خودشان به کشف مفاهیم جدید توفیق یابند.

خدمات مشاوره ای صبا تجارت در بخش ها زیر می باشد:

 • خدمات مشاوره ساعتی
 • خدمات مشاوره دوره ای
 • خدمات مشاوره موردی ( پروژه محور )
 • خدمات مشاوره تخصصی

خدمات مشاوره دوره ای

 

این خدمات برای بهره گیری از دانش و تجربه مشاوران گروه صبا تجارت بصورت قراردادهای دوره ای ۳ ، ۶ ، ۱۲ ماهه می باشد. این سبک خدمات مشاوره به صاحبین برندها و مدیران فرانچایز های برتر ایرانی کمک می کند در پروسه سخت ، پیچیده و حساس تصمیم گیری احساس تنهایی نکرده و با اعتماد به نفس بیشتری با کمک مشاوران و کارشناسان صبا تجارت تصمیم سازی مناسب را انجام داده و در نهایت تصمیم گیری مطمئن را انجام دهند.

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها

 • محمد پاسخ دادن ۱۵ مرداد, ۱۳۹۶

  من ی طرح دارم میخوام استارت بزنم میتونم تنهایی ولی میخوام گروهی کار کنم میخوام نظرتان را درباره این موضوع بدونم و کمکم کنید

  • مدیریت پاسخ دادن ۲۱ مرداد, ۱۳۹۶

   سلام لطفا با شماره تماس های که در سایت درج شده تماس بگیرید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود